İcra ve İflas Hukuku, Kurumsal Şirketlerin İcra İşlerinin Yürütülmesi

Doğrudan ve takipli iflas hallerinde ve iflasın ertelenmesi konularında müvekkillerimize hukuki yardım vermek, avukat ekibimizin bir diğer çalışma alanını oluşturmaktadır.

İflas halinde nasıl hareket edimesi gerektiği ve bu prosedürden en iyi şekilde nasıl çıkılabileceği konularında bize başvurabilirsiniz. Ayrıca iflas halindeki borçlularınızın varlığı halinde ilgili işlemleri yapmak ve sizin haklarınızı savunmak büromuzun uzmanlık alanımıza girmektedir.

Yabancı gerçek ve tüzel kişilerle yapılan işler sonucunda doğan alacakların takibi ve tahsili hususunda yasal destek vermek ve borçlu olan yabancı şirketlerin iflası halinde müvekkillerimizin yurtdışında hakkını savunmak yaptığımız işler arasında bulunmaktadır.

Ayrıca büromuz 15 yılı aşkın bir süre Türk Telekom gibi kurumsal şirketlerin icra dosyalarının takibini yürütmüştür. Bu alanda hayata geçirdiğimiz ve kendi deneyimlerimiz sayesinde geliştirerek oturttuğumuz takip sistemi, şimdiye kadar kurumsal müvekkillerimizin memnuniyetiyle sonuçlanmıştır.